Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je možné zastavit abusivni minuskovaní spamera Mlocik97?

Dobry Den.

Viz nadpis. Už je to trochu prehnané ne? Ten už né že ničí "příspěvky" ostatnim, ale označuje za negativní a nepravdivé (minusované) už i "znaky" , nebo "smiley" .
(prakticky v kazdém prispevku kde jsou minuse jsou zpravidla od tohoto cloveka)

Na to "kolik" zde "co" dava jste delali měsíční shrnutí (škoda že už na to nemate čas , shrnutí bylo fajn) , vzdy byl v cele (což mi připadne pro nekoho s hodně chabym zakladem IT docela hodne) , neverite-li (admin), urcite to videt na Vasem serveru muzete, to uz neni znamkovani, ale spamovani.

Ps : Nereagovat na tyto lidi bohuzel nefunguje. Uz jsem si kvuli nemu i komplet smazal zde na poradne účet XoXoChanel za kterym jsem mel od něho u každého druheho prispevku systematicky minus. Za ty roky jsem zde projevil hodne usily a stravil nakych 5-6 let i kdyz s kazdym vychazet nejde, kvuli jednomu debilovy nechci odchazet, proto se obracím na Vas.

Nejdřív se minuskoval sam po dobu 2-3 mesícu jako protest, že tu znamkovaní nechce, kazdy ho mel nahaku a nevšimal si ho, tak ted na sebe upozornuje ze na místo sebe označuje ostatni. Sakra chlapi neříkejte mi ze je to normalní?!

Jako napriklad naposled zde : https://pc.poradna.net/questions/2771501-novy-mobil-ios-x-android

Dekuji za pochopeni za tento nevsedni dotaz.

Vykašli se na něj,prostě si myslí,že on je nejlepší a dělá to dobře.Zatím mu ale asi nedošlo,že mínusováním svých vlastních příspěvků nesouhlasí sám se sebou,čili je blbec,který ničemu nerozumí a radit by ani neměl.
A Xoxo.. sis měl nechat,protože jestli budeš mít jiný nick a už ses prozradil,bude s Tebou "bojovat" i pod tím novým.

Koko ak by si bol normalny nemoze ta nejake minuskovanie nemoze rozhodit.
Mlocikove spravanie je sice divne, ale...hodnotie je vyslovene subjektivna vec kazdeho uzivatela, takze ti moze ti naozaj u prdele kto ta minuskuje a kto pluskuje.
Ak mas problem ignorovat jedneho blbca tak si zajdi za doktorom, netahaj do toho aj ostatnych, to, ze ta niekto vytrvalo minuskuje je len jeho vizitka a jeho problem, nie tvoj. Oooo ake jednoduche drahy Watson, ze ano?
Normalnemu cloveku je u prdele kto ho ako hodnoti, alebo ty radis kvoli + a -?

Souhlasím, leč mám problém s vyzněním celého toho mínusování na nového návštěvníka.
Přijde nový člověk, otevře téma, které ho zajímá (nejspíš proto, že něco podobného řeší) a najde tam rady, u kterých jsou ve většině červené mínusy - jak to na něj asi působí? Že ty rady nestojí za nic.
Je tohle opravdu to, čeho jsme chtěli zavedením systému +/- dosáhnout?

Toto sme predsa preberali uz na zaciatku.
Ano vzdy sa najde blbec ktory ta nema rad a bude ta minuskovat z principu. Ale Gaussova krivka nepusti. Pokial je rada naozaj prinosna nie je statisticky mozne, aby prevladali minuska, pretoze blbcov bude vzdy vyrazne menej.
Samozrejme vynimka nastane vtedy ak normalni ludia maju hlasovanie na haku a blbci o dusu klikaju. Ale to je uz trosku iny pribeh.

pretoze blbcov bude vzdy vyrazne menej

nie som si istý.. (snaď to pochopíš správne, lebo tým nemyslím že blbec je XoXo, ne nieje, len je jaksi trocha jak bych to popsal, má takú povahu že sa i za drobnosť nasere ale sám rovnakú drobnosť robí...)

otáčet se to neznažím.... ale snažím sa objektivne vysvetliť situáciu.... stále mi nikdy tu neodpovedal na moje 2 otázky, ktoré o systéme +/- tu už fakt "spamujem"..

mne je totálne jedno čo si kto o mne myslí, i když občas ma mrzí že nekterí lidi majp zmýšlanie "on má iný názor než vätšina, upálte ho!", mne prijde že toto tu robí vätšina,...

inak sry, ale i na tento koment ti dám mínus, už asi očakávam ako zareaguješ, ale proste když s nečím nesúhlasím tak nesúhlasím, nie?

snco inak sa divím tvojim názorom, lebo čo ja viem tak tvoje príspevky jsem ohodne viac plusoval než mínusoval...

- S mensim odstupem casu, mate asi pravdu, ignorovat to, nebrat to vse tak vazene by bylo vic namiste jak tady ten zbytecny (trapny) cirkus.
- Snad nekteri prominou a vim ze mam nekdy moc unahlené (exesivni) jednani.
FLEG : Takové to shruti jo mas pravdu, ale ono nejde (a nikdy ani neslo) o nejaké minuse nektré jsou naopak opravnené (vse nevim a mylim se docela casto), ale toto je spis o tom, ze ten clovek (?) pouziva Vas systém "znamkovani k vyrizovani osobnich uctu", nic spolecného s tradicnim sytémem znamkovani u kterého je mi to zcela jedno, plus potesi, z minusu se poucim, ale tady jde o zcela neco jiného. (jinak odpovedi typu 'zajdi si za dokterem' jsem cekal, ale od nekoho podstatne mladsiho a méne vyspeleho )
* Ono vis, kdyz nejaky prispevek pises s tim ze automaticky bude oznacen jako nepravdivy (kde "tazatel" tak ten prispevek bude i vnimat) moc na motivaci to neprida a jednou si otazku "ma cenu abych to zbytecne vubec psal" jednou prijde, netyka se to jen me, ale "TAZATELE" celkove ktery se znamkovanim ridi , to ti zkratka nejak nedochazi nevim ..

- Jeste jednou se omlouvam za tento nevsedni dotaz, uz tak me tu nekteri musite trpet tak jak mou xoxo NE-gramatiku.
Na brzkou shledanou XoXo

(uprimne) Dekuji.

"znamkovani k vyrizovani osobnich uctu"

to nikdy nerobil... to len ty tak vnímaš,... ja nikdy nehodnotil na základe toho kto to napsal. Ale kdybys namiesto "+1" dal "+1" ver mi že "-1" nemáš, lebo by som ti ho nemal kam dať. Ja vedel že si tu mal účet (jako že Dddd mal) ale nevedel som že si to byl ty. Takže isto to nebolo ani vyrizovani osobnich uctu... to nedáva logiku.... sry že to tak vnímaš, lenže ja skôr hodnotím tvoj prístup a nie obsah komentu ako taký, a prístup máš, no vidíš aký.... kdybych ti dlžil jeden cent ty bys snaď byl schopnej jebnúť atomovku na môj barák.

:-D :-D :-D ty začínaš bejt hodne vtipnej

ale označuje za negativní a nepravdivé (minusované) už i "znaky" , nebo "smiley" .

FacePalm, ty asi fakt nikdy nepochopíš prečo tam to mínusko je, ale má to podstatný dôvod... a nemínuskujem len tak.

Uz jsem si kvuli nemu i komplet smazal zde na poradne účet XoXoChanel za kterym jsem mel od něho u každého druheho prispevku systematicky minus.

zas nepreháňaj, a dával som ti i plusy.... taky v podstate u každého druhého príspevku, to už nespomenieš? nieje ničení a spam i spamovanie plusiek?

Nejdřív se minuskoval sam po dobu 2-3 mesícu jako protest, že tu znamkovaní nechce, kazdy ho mel nahaku a nevšimal si ho, tak ted na sebe upozornuje ze na místo sebe označuje ostatni. Sakra chlapi neříkejte mi ze je to normalní?!

hm, tak proč ste to sem dali když vám to vadí? Sám si jaksi protirečíš v názoroch na tento systém mínusiek a plusiek,.... to že som medzi tými čo najviac mínuskujú to napíšeš, ale že som rovnako aj medzi tými čo najviac pluskujú to už nenapíšeš.

Ešte dodám jednu vec.... když ja dám mínus tak arugemt že tazatelia to pak berú že ten príspevok nieje dobrý myslím že +/- systému to bere určite s menšou váhou než to když naopak ty Dddd aka XoXo (čo mu sa mi stále nechce veriť, XoXo mal rozum), píšete negatívne komentáre k môjim príspevkam typu "som vymaštenej kid čo o IT nič nevie"... takže pak rovnako by Admini mali riešiť i toto. Pak by sa ukázalo že chyba možno nebola "len u mňa".

Nebo se mýlim? fakt ťa XoXo poprosím o odpoveď. Možno si to konečne vyjasníme a snaď i znova zkamarátime... nevím proč si proti mne začal bejt, jaksi no... presne taký aký si v tomto vlákne. Ovšem chápu že negatívne veci si lidé pamatujú viac, takže zrejme zo začiatku z pár mínusiek alebo pár nesúhlasov a pár komentov odomňa si začal mať pocit že som tvoj nepriateľ. Ja vím že tie pozitívne asi tak nevnímaš, ale ja nikdy nič osobného proti tebe nemal. Možno že pak to mínuskovanie prerástlo asi aj z dôvodov tvojho postoju. :-) skus sa zamyslieť nad tým čo píšem, lebo myslím to presne tak ako píšem... a snaď ti to zmení aj názor na mňa... som nerád že ma bereš len ako "vymašteného kida čo o IT nič nevie"... ostatne kid byl jednou každej, a rovnako o IT jednou každej nevedel... myslím že ale vek neznamená automaticky že by moje názory mali byť menejcenné alebo že bych mal byť menej schopný, alebo vedieť o IT menej. I když uznávam že tam mám dosť medzier, ale to v podstate každý.

- Divej, nema cenu se s tebou nejak bavit, nekolikrat jsem se te ptal proc me minusujes (i 5x v jednom vlakne), kde jsem te zadal aby jsi to zodopvedel, kde co pisu spatne nebo co je na mé odpovedi nepravdivé, prece jen 5x minus za sebou v jednom vlakne, neco v poradku asi nebude. Kde jsem nevedel co kde pisu spatne (mylit se je lidské, nekolikrat jsem nepochopil spravne dotaz, nebo jsem napsal hloupost, stane se) nebo co se deje. Jako opoved si dal "kurva tak od ceho to tu znamkovani je".

- "Davam ti ruku na smirenou", (jsem spis pro kolektivni dobrou naladu a pohodu) kamaradi byt zrovna nemusime, zalezi na tobe, jestli v tom chces nadale pokracovat (pak uz jen ty si musis dat ruce na srdce, sam moc dobre vis co je a neni pravda). Z mé strany te prestanu popichovat nebo se vyjadrovat k tvym *znalostem* (jsem si vedom, ze za cast si mohu sam a nejsem v tom zcela nevine, nebo alespon v neterych pripadech jsem mohl reagovat jinak).
* Ke znalostem se nejak vracet nechci, je to public poradna ne spolek inzenyru, ale kdybys ses vyjadroval jen k tomu ocem neco vis (v roku 2013 jeste jako CoCoChanel jsem taky odpovidal na vsechno, ryhle se ukazalo kde mé vedomosti chabnou a taky jsem si to pekne schytal neboj a s hodne lidima (zbytecne) jsem byl v krizku ale s odstupem casu musim priznat ze snad z 80% kvuli tomu samému chovani jaké mas ty dnes) a co opravdu ovladas a podle toho znamkoval, tak by to urcite vypadalo jinak. (Predstav si, kdybych treba ja sel za Fleg nebo THWodovy a zacal mu rikat jak ma delat zakaznikum site, nebo konfigurovat servery, urcite by se mi vysmali , stocili by me jak plakat a poslali vlakem zpatky do Francie at se prilepim na zed)..

PS : Priste si se mnou muzes resit problémy treba vyzvou na "bitvu v partičce šachu" ;-) (kde kdys tedy "nahodou" vyhral, tak uvidis ze te to "zaslouzile" potesi vic jak dat nekomu 100 x "-")
* Jen snad jako dodatek, uz jsem to oznacoval za vyresené okolo obeda, odpovedi nekterych z Vas me opravdu prekvapily (Od nekterych jsem zastani teda necekal. Za to ze nekteri z Vas musite byt nekdy svedky obdobnych cirkusovych scén, berte mou uprimnou omluvu), tak jako exemplarni pristup zdejsich Admins, kterym jeste jednou naposled dekuji za vyslechnuti a jejich toleranci..

nekolikrat jsem se te ptal proc me minusujes (i 5x v jednom vlakne)

často krát nekteré vlákna navštívim len jednou... ale odpoveď proč som dal - na "+1" koment je preto že je to len ďalší zbytočný koment s nulovým obsahom ktorý je tazatelovi k ničemu.... ostatne stále mi nikto na obe otázky neodpovedal.... ruku na smírenou príjmam, ale svoj postoj k +/- nezmením :-) ostatne som rád že si zareagoval takto a že si ma pochopil aspoň čiastočne. Ono popravde posledný rok tu na poradne bol dosť korenistý, najmä medzi radcami ale aj medzi adminmi. Nevím proč je nutné každý druhý mesiac tu riešiť takéto vlákna. Ostatne to čo bolo už asi nikto nezmení. Takže jediné čo zostáva je poučiť sa do budúcnosti že príliš veľa korenia = nejedlé jedlo. Takže sa ti aj chcem ospravedlniť i když u vätšiny "mínusok" nevidím dôvod. I když chápu že to nejaký význam asi má, no žiaľ akýkoľvek systém má chyby, ja už fakt ani neviem či tie +/- sú dobrý alebo zlý nápad. Ale asi sa skôr prikláňam vätšine (teda z Hostom úplne nesúhlasím, jako sry ale nemám te Hoste ani moc rád, iba trocha). Ja som taky rád za názory vätšiny lidí zde. Vždy som sa snažil mať kamarádsky prístup k ostatným rádcom, s nekterými som si ale fakt moc nerozumel. Ostatne byl bych rád kdyby mi tu napsali tých ktorý si o mne myslia niečo negatívne... možno až by ste mi jasne ukázali čo Vám na mne prekáža mohol bych se z toho použiť, ovšem z nekterých ne, protože ne každé beriem za správne argumenty.

Inak chcem sa ostatným tazatelom ospravedlniť, poďakovať, ale nekterým .. zas ani jedno, len im vzkázať že by sa mali taky zamyslieť (nemusia vo mne vidieť len to zlé, nie?(samozrejme ja taky)).

a sry že tento koment znie divne a blbo, moc sa k vzťahom vyjadrovať neviem.