Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excell kontrola slov

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat je možné, aby v Excelu šlo nějak kontrolovat zda ve sloupci je nějaká chyba.
Například:

Sloupec A a Sloupec C
Myš Myš
Horské koko Horské kolo
kočka domaKočka domá

Aby to ukázalo, že je ve slově chyba dle vzoru.
Děkuji za radu

Děkuji

Ještě bych měl dotaz ohledně kódu.
Mám kód:
=KDYŽ([@[Rodné číslo]]<>"";DATUM(KDYŽ(A(DÉLKA([@[Rodné číslo]])=11;HODNOTA(ČÁST([@[Rodné číslo]];1;2))<54);ČÁST([@[Rodné číslo]];1;2)+2000;ČÁST([@[Rodné číslo]];1;2)+1900);KDYŽ(HODNOTA(ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2))>70;ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2)-70;KDYŽ(HODNOTA(ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2))>50;ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2)-50;KDYŽ(HODNOTA(ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2))>20;ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2)-20;ČÁST([@[Rodné číslo]];3;2))));ČÁST([@[Rodné číslo]];5;2));"")

Tento kód bych potřeboval, aby to šlo zadat bez lomítka.

Bohužel nemůžu přijít na to kde mám chybu, aby to šlo zadat bez lomítka rodné číslo je vymyšlené.

040325/0166 a potřebuji to zadat 0403250166 aby to z daného rč vypočítalo datum narození.
v současnosti mi to nejde jen to ukáže 19.01.1941 a mělo by to ukázat 25.03.2003.
Ukázka v příloze
Děkuji za pomoc