BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zdravím, hodí se znalost nějakého CAD systému pro modelování svých věcí, poté se naučit terminologii, co v 3D tisku znamená retrakce, perimetr apod. Dále určitě práce se slicecerem, neboli programem, který připravuje model pro tisk.
Pak to je taky hodně o ladění much na tiskárně samotné, takže být určitě alespoň základně manuálně zručný.
Děkuji.
Co je to slicecer? Překlep? Google našel jen slicery.
Který vybrat třeba z těchto: https://eshop.sharplayers.cz/a/nejlepsi-slicery-2021
Já využívám Curu a jsem spokojenej.
Třeba ovládat program Autodesk Fusion 360. Znám borce co v něm dělá mini veterány a fakt pecka.