Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestavy.

Pro všechny naplaveniny, chytráky...., ale i pro "místní"!

Je těžké pochopit, že tazatel chce návrh a ne ty věčné dohady, různé "vylepšovačky" "opravovačky" cizích návrhů, "dohadovačky" kdo má většího pinďour ...... naprosto devastují PC poradnu.
Takže, dodám návrh dle limitu, nechám laskavě a zásadně na tázajícím který si vybere = on rozhoduje, jeho peníze.
Pokud má tazatel doplňující dotaz, lze snad odpovědět na konkrétní věc s jasným zdůvodněním a to bez napadání druhých.
Samozřejmě není od věci upozornit na zásadní chybu, pokud v návrhu je, ale zase slušně a bez jízlivosti.
Pokud toto někdo pochopit nechce, tak ať raději jde do pryč, nebo ať si založí vlastní stánky.

"Pouze blbec o sobě nepochybuje."

ja a ostatni, co navrhuji jine sestavy nez ty nebo k tvym sestavam mame nejaky pripominky, se snazime o jedno: nabidnout tazateli co mozna nejlepsi a nejkvalitnejsi sestavu za dane penize

protoze ty uz sestavy stavis nejakou dobu, muze se stat, ze se prestanes zajimat o menici se realitu ruznych komponentu PC a trvas na stare skole, i kdyz existuji mnohem lepsi moznosti

take se ti nedari upozornit tazatele, pokud nam priplaceni par procent z puvodni rozpoctu umozni slozit mnohem lepsi sestavu, a to hlavne v pomeru cena/vykon. pripadne je neupozornis, ze za 2 tydny se bude dat za stejnou cenu koupit o 50% vykonnejsi GPU.

ale vis co, ja za zdejsi pusobnost nic nedostavam. od zacatku mi slo o jedno - o to nejlepsi pro tazatele, o rozbiti zdejsich mytu. pokud usoudim, ze si me poradna nezaslouzi, tak tu ten zaprdneny prostor proste nevyvetram a slzu neuronim.

a to rovno mohu dopsať že ja sám bych si už jednou zaslúžil ban a jsem si toho vedomý, mojich pár výbuchov pri chytrákovi, ktoré sa dajú chápať ale i tak nemusely byť, sú dosti rovnako pytomé,... vlastne tak pytomé jak mi prijde úroveň poradni za celých pár posledných týždnov čo tu chytrák je, mám pocit že podaktorý tazatelia už sa tu ani nevrátia po tom čo dostaly za odpovede, a už radci na zive budu mať čím argumentovať, aby potopyli úroven našej poradni, ktorá už takto sa dosť topí,... žial,... sú tu fakt velmi dobrý admini, modi, a aj niektorý radci (ne všetci, žial sa nehaly zmanipulovať) ale chcem najme podakovať M-polovi, ježkovy, mifovi, touchovi, xoxovi, joxymu za všetko, aj zde som ta toho naučil hodne, samozrejme sú tu aj další dobrý radci, ale to bych tady psal dlouho,... ted to vyzerá kus jak kdybych se s poradnou lúčil na dobro :D ne, len si asi jdu dát pár dní pauzu.

ty ideš sem hned jak prvú vetu použiť m-polovu citaci s ktorou som ta ja už topil x milino krát? Druhý svoj riadok si zopakoal úplne po mne, iba si zmáčknul crl+c/v aby si ty vyzeral jak ten lepší, že jo.
M-pol navrhuje odosť lepšie počítače než ty, nevím čo tu hovoríš o starej škole, ked plácaš nesmysli.
M-pol upozornuje furt ale furt že je vhodnejšie počkať na novšiu grafickú, nepíš blboviny, to práve ja som nidky nevidel u tebe že bys upozornil a rovno cpeš všade svoj gainward 1060.
od zacatku ti islo o presný opak nez si psal,... to nejlepší pro tazatele je to že im napíšeš "socka" ?
proč když te tu nechce nikto a stažujú sa aj tazatelia, proč nejdeš na inú poradnu, proč práve zde musíš delať bordel?

Zas pytomé argumenty ktorými sa znažíš prekrútiť vše abys ty vyzeral najlepšie, manipuluješ ludí vid kozakl a bounty, ktorý ti naleteli na tvoje okecávanky skopčené ktoré ja používam proti tobe a podobne. Seš INTRIGANT! a jediným cielom je skôr pohádať všetkých na poradne,...

Píšeš všade "fanatic červených" a pritom ty sám v 100% sestavách čo jsi navrhol máš vždy grafiku nVidia a vždy od gainwardu, kto je fanatic?
vždy všetko upravuješ jak tebe vyhovuje, okecávaš, prekecávaš, prekrúcaš, proste INTRIGUJEŠ jak to len jde.

Nechápu jak už ty sa tu môžeš ozvať, když m-pol píše práve neco co by sis mal zobrať do své hlavy a čušať, lebo má pravdu,... vše čo sere poradnu seš ty.

A ešte pokaždé když neco napíšu o tebe do verejného, ty pak súkromne cpeš blbosti a spamuješ mi poštu, zase vid:

[img=http://s32.postimg.org/4jovraemt/screenshot_206.png]http://s32.postimg.org/4jovraemt/screenshot_206.pn g[/img]

jak minule o CSku,... občas vletí pár nadávok,... nadávaš polovici radcom, provokuješ, nadávaš tazatelom a tým im jak pomáchaš? ja naopak nadávam len tebe a všetkým ostatným? pozri aký mám prístup, dokážem si aj pripustiť chybu, ne jak ty, tazatelom vykám krom vínimiek. Abys už bol porešený, když sa modi pozrú na mna krom času když si tu ty, tak vidia niečo (svedčí o tom to čo mi psal admin touch), když sa pozrú na tebe celý čas tak vidia,... odpad poradne.

Stojíš si tvrdohlavo, nepripustíš chybu a len intriguješ to je vše čo deláš,... to čo jsi zde psal že je tvojim cielom pomáhať je nesmysl.

se snazime o jedno: nabidnout tazateli co mozna nejlepsi a nejkvalitnejsi sestavu za dane penize

a k tomu doporučuješ cchnuj ať uživatel vidí BSOD že? na to potrebuje výkon aby toto potreboval vidieť.

už len čakám čo za dalšie pytomé kecaníčko, pytomé argumenty vymyslíš, čo sa budeš snažiť prekrútiť aby tebe vyhovovalo.

"Pouze blbec o sobě nepochybuje."

Kolko krát si si pripustil chybu?

Nechápu,že tento naprosto negramotný člověk - mlok,vzdělání žádné je tady trpěn Chyby co naprosto popírají jeho důvěryhodnost. Toho co kritizuje bych také osvobodil od povinnosti zde publikovat. Shrnutí jeden za osumnáct druhý za dvacet bez dvou.

áno som natolko negramotný a arogantný že tazatelom vykám,.. trpět chyby, povedz kto nerobí chyby? nejaké sá strpieť vždy musia, a predsa si je viem napraviť, naopak o chytrakovi to napsať nejde, však už jsem to tu psal aj dole.

ja Vím už s tým vykaním je to jak ohraná pesnička, a je to fakt trápne, ale je to asi tak trápne (snad i menej) jak Vaše argumenty nehovoriac o argumentoch chytráka (ak nejste jedna osoba), ktorý fakt dokáže zmanipulovať a intrigovať natolik že už chápu proč je tu tolik čo si ho zastávajú (ak krom jednej vínimky si nezasáva on sám seba cez proxy), pričom len pred týždnom ho mala poradna plné zuby, a to snad všetci radci zde,... a to sa chytrák ani trosičku nezmenil, iba "navonok" sa tak tvári. (vlastne občas ani netvári)

jop dodám pravé k tomu

ja za zdejsi pusobnost nic nedostavam

aha, chytráku tvuj ciel je získať neco, tzv. nerobýš to pre tazatelov ale pre seba, jo?

vlastne ja tiež získavam z tadialo neco, ale to neco sú len dalšie informácie, ktorými sa dalej zlepšuju v danom obore,... ty je ale tvrdohlavo odmietaš (a to mne hovoria že som jeden z najviac tvrdohlavých) pritom si dokážem pripustiť tolik chýb, divné, vlastne moje tvrdohlavosť je komplikovaná a tvrdohlavý som len když viem o svojej pravde že je skutočná pravda, jinak nejsem tvrdohlavej,... už som si pripustil dosť chýb, ne jak ty.... napríklad zdroje EVGA, dokonca aj značková zloženina za 100K spomínaš?

[img=http://s32.postimg.org/emculi8b9/screenshot_207.png]http://s32.postimg.org/emculi8b9/screenshot_207.pn g[/img]

takže vidíš, ja o sobě pochybuju dosť často, čož M-polova fráza vyvracia že jsem blb, teda nejsem, u teba jaksi je to.... však víš, ale nechci te urážať, nepotrebuju takového trolla ničiť, když se ničíš sám. Dokonca aj tazatelia už X krát napsali že im nemáš plácať nesmysli, a pritom sú tazatelia, ale asi dosť rozumný na to že aj napriek tomu že vedia o PC málo, vedia viac než ty.

A tys k tomu odepísal mne cez súkromnú správu toto:

[img=http://s32.postimg.org/e1s9esfbp/screenshot_195.png]screenshot_195.png[/img]

čož si napsal tak jak typicky to napíše 10 letí kid, čož začínam si myslieť že fakt si, aspoň z tvojho vyjadrovania. Jako by tvojim cielom bolo s niekym tady vytrieť podlahu aby ses ukázal že nejsi odpad, ale poradna ťa prekukla a vie presne už jaký si, ne len jak se tváriš že jsi.

Ty proste však to vydieť na screenu, píšeš a ohováraš iných cez súkromné správy aby to dotyční nevidel, a když už sa stretneš s dotyčním tak zrazu už takéto písaničko tam nieje,...
Maximálne pri mne dokážeš napsať pár nadávok a pak je vždy z toho boom, zasraté celé vlákno a nadávky z oboch strán jak když se 2 detičky na pieskovisku bijú o lopatku, fakt pytomé.

Jsem zvyklý říkat, co si myslím takže ktomě Mloku asi takto: Jsi podlézácký úlisný zasranec který se tady pasoval do role tiskového mluvčího M-pola, sám nevíš lautr nic a jen "odporůčáš" na něco o čem nemáš ani páru jak to vypadá atd. A takovéto tele má slíbenou hvězdu (výsměch pro pár skutečných rádců).

Díky, neradco.

Jen dodám mám s počítačmi hodne skúsenosti a stále sa učím, nehovorím že viem všetko, to nevie ani M-pol niesom jeho tiskový mluvčí, či by on bol schopný povedať že SSD od Kingstonu jak UV400/V300/hypeX je super? to som od M-pola nikdy nepočul a predsa ja to hovorím, nehovoriac o tom jak hovorím o Win8.1 a jak hovorím o Win10. Mám pokračovať? Dokonca aj s M-polom viem súhlasiť, čož som napsal hore, ale ty asi nečteš. Tak ešte jednou:

[img=http://s32.postimg.org/emculi8b9/screenshot_207.png]http://s32.postimg.org/emculi8b9/screenshot_207.pn g[/img]

čo viem to radím, typicky jak každý radca, čo neviem to si nechám povedať od jiných, a taky zároveň zbieram skúsenosti priamo tak že pracujem s tým,...
a sú tu radci ktorý jednoznačne nevedia niečo čo viem ja,... rovnako ako ja nemusím vedieť vše čo vedia oni,... nikto nevie všetko, to znamená že si nezaslúži titul radcu?

Admini pome všetkým odobrať titul radcu, a dál aj zrušiť modov lebo aj oni mohly spraviť chybu.

Aneb iba 4 čo ma nenávidia, však to môžem čakať všade že budem mať aj nepriatelov nie len priatelov,... 4 menovaný, Pow, Bounty, Kozakl a samozrejme najvätší chytrák. (nehovoriac o pár neregistrovaných čudách o ktorých ani nic neviem povedať lebo sa skrývajú za proxy a podobne. čož delá aj chytrák)

Ach jo a to boha kým tu neprišiel chytrák bola tá poradna jak jedna velká rodina, úplne v pohode a každý chcel iba radiť radcom,... teraz to tu je jak 2 vojenské tábory a to poradnu ničí.
Je mi to lúto.

Původně jsem neměl důvod a vůbec potřebu reagovat. Ale .. objevil se tady můj nick - Kozakl - tak prosím,ať je tento s prominutím, pomatenec umlčen,poněvadž,ne že bych byl cimprlich,spíš naopak,to se nedá číst !!! Na ukázku : a predsa ja to hovorím, nehovoriac o tom jak hovorím o Win8.1 a jak hovorím o Win10 . Uffff.

len mi nepovedz že nejsi ten čo furt so mňou nesúhlasí v ničom, a že nejsi ten čo súhlasí s chytrákom vo vela veciach. Jane odpoved hned strohá a presne taká ako som popsal hore "nepriatelská". Ja ale nechci být nepriatel nikoho, i tak tomu zabrániť ale nemohu.

Ne,omyl. Moc si všechno stahuješ na sebe. Podívej,nikdy jsem nenapadal tvé rady k věci.Ale jednu věc neumíš, a to přijmout kritiku. Vždy začneš jančit a brát to jako pokus o vraždu. Jednu připomínku ale mám,fakt vážně. Neotírej se a neschovávej se za M-POLa. Reaguji jen,že můj nick byl zmíněn a chápu,že toto vlákno poprávu brzy zmizí.

prijmout kritiku viem ak je objektívny a skutočná,... už som prijal kritiku vela krát, však som to tu psal,... vela krát ma zkritizovaly za to že jsem napsal hlouposť o EVGA zdrojích a kde jsem, momentálne nejaké modely od EVGA nepovažuju za tak špatné jak v minulosti. Len tá kritika musí byť aj kvalitne a normálne napísaná,... čož u teba aspoň z mého pohladu nikdy nebola.
A zas len tu M-pol jako kdyby byl ten čo s ním furt súhlasím, zase opakuju SSD Kingston, Monitory, Windowsy, plno vecí s ktorými som schopný pohádať sa aj s M-polom, ale nemám za potreby sa hádať, len nepíš pytomosti že som M-polov mluvčí a jiné podobnosti, s M-polom máme aspoň zdá sa mi podobné myslenie ale ani zdaleka nie rovnaké, a to nikdy ani nebudeme mať.
P.S.
A čo sa týka ešte M-pola, asi nebudu radiť bludy len preto abych neradil to isté nebo podobné tomu čo darí M-pol, potom když by každý poradil úplne neco jiné má poradna zmysel? pak to vyzerá že si tazatel môže poskladať random sestavu hočo natukať a vše bude dokonalé, čož nieje. (vlastne to P.S. ani neviem či som tu mal napsať, isto zase prídu pytomé argumenty... no ja už fakt nevím čo jiné napsať na pytomosť)

Občas tu něco napíšu. Většinou je to k věci o které něco málo vím nebo s čím jsem měl osobní zkusenost. Myslím si, že mě tu takhle někdo zná. Přesto jsem tu ale každý den. Pročítám toho opravdu dost a tak si člověk dokáže udělat dost dobrý obrázek o tom, kdo tu je k něčemu a kdo ne. I přesto, že moje mluva bývá sprostější, většinou to nepatří nějaké konkrétní osobě. A když ano, právem si to zaslouží.

Ač mám z oblasti IT rozhodně méně znalostí, než jistí rádci, dokážu s přehledem rozeznat kdo za něco stojí. Již několik let, co tuto poradnu sleduji jsou tu lidé, kteří radí k věci, rychle a z velké části opravdu kvalitně. Pak jsou období, kdy se sem přisere nějakej vyližpindour a třeba měsíc, dva tu oxiduje jako pátý na felině.

Většina lidí tu dostane radu, která mu pomůže. Ze 70% se na tom podílí to malé množství zažitých rádců. 20% Větší komunita běžných návštěvníků, kteří však pořád vědí co radit. Povětšinou ale k těm rozsáhlejším/vzdálenějším tématům, kam třeba tolik nesahá první skupina. Rekneme zbylých 10% jsou třeba i kolemjdoucí nebo sledovači možná jako já. Ted nechci rozebírat, zda jsou má rpocenta uměrná realitě. Jen jsem chtěl, aby bylo vidět, že ani malá část nepatří Trollům jako je chytrak a podobní. Je jednoduché dát někomu BAN. Těžké aby debil pochopil, že je debil.

Povětšinou jsou u tématu příspěvky naprosto mimo problém. Pokud je to max jedna desítka od rozumných lidí, kde se jen doladí nějaka nejasnost je vše ok. Jakmile se tam ale přisere nějakej kretén co si strašně trvá na svém i přesto, že mu všichni oponujou, je to moc špatná reklama pro poradnu. Toho je trochu škoda...

plný súhlas,... skutočne si pripadám teraz zde na poradne jak velitel, a chytrák jak druhý velitel, a každý má nejaké vojsko každý sa tu mláti a tý bežný osadníci (tazatelia) trpia len tým že sú ničené ich domy (dotazy, hlúpimi odpovedami)...

a toto fakt nechci.

(proč považuju seba za velitele, lebo sa mi zdá že práve ja najviac odporujem chytrákovi a ako prvý som začal s ním boj, vlastne začal on (jop zas pytomo napísané, jak kdyby to napsalo decko, ale jak jinak to popsať), ale prvá hádka ktorá tu vznikla bola medzi nami dvoma)

P.S. nechápu ani proč píšu že to nechci, vlastne áno nechi to a i tak to delám, i když si posledné dni dávam už pozor na ústa, ale i moje chovanie nekdy když sem se hádal s chytrákom, a zaplavil dotaz tazatela offtopikom a urážkami bolo fakt blbé, nevím čo jsem si to myslel že tým dosiahnu,...

napsal som to aby nikto nemohl reagovať na predchádzajúcu vetu v práve takom smere ktorým by pytomo ponížil ma bez pravdy, a ty ses ohnal druhou odpovedí,... takže to vyzerá skoro jak kdybych povedal na rozsievetnú žiarovku že svieti bys nesúhlasil so mnou, a kdybych odpovedal že nesvieti taky bys nesúhlasil, len aby ses mohl zastať chytráka, a vždy vymyslieť argument proti mne, presne typické, a potom teda kde je tá pravda? Kdybych to tam nenapsal tak presne viem aká by bola tvoje odpoved nebo kohokolvek dalšieho ktorý stojí za chytráka, taky mou povedať že si chytrákov mluvčí, pritom doted som to netvrdil, a stejnak verím že máš i tak isto rozdielne názory s ním. Mlčanie asi bude nejlepší cesta, lebo čokolvek napíšu je špatne že,...

tak ukončuju diskuzi a je mi jedno tvoje odpoved alebo nekoho dalšího stojíciho za chytráka a jeho "frakcí", a to bych mohl furt vyvracať tvoju teóriu, ale má to zmysel? ne. Píš si čo chceš, stejnak to bude každý považovať za nesmysl, vlastne tak jak všechen tento nesmysl čo tu celých pár týždnov je. Úroveň poradni hrôza, už sme stihly dobehnúť živé, a to len za pár týždnou. Ja tohle nemám za potreby, idem si dať tú pauzu na pár dní, čo jsem zde psal.

Taky poslední reakce,když ukončuješ tu diskusi. Vysvětlím,proč jsem reagoval na tu větu. Ty ses napasoval do role Napoleona,protože nejvíc odporuješ chytrákovi .... no ale kde jako velitel máš to vojsko ?? My ostatní na poradně chytrákovi neodporujeme,my s ním jen třeba nesouhlasíme. A to není důvod k vyhlášení války.

reaguješ lebo si zrejme nepochopil to čo jsem napsal (sry že som porušil čo jsem psal a ešte tohle napsal) Zrejme ale ked žničený dom armádou prirovnávam otázkam, tak armáda asi nieje armáda? zrejme niekto nezná prenesený význam, vždy vidíš len doslovný.

Asi si tú pár dňovú pauzu nedám, nemôžem to udelat pre tazatelov, a nechať ich trpieť, i když by moja "armáda" dokázala nahradiť chýbajúcu jednotku, a odpovedať na dotazy za mna, dokonca poradiť aj lepšie? I tak myslím že bych se mal snažiť pre tazatelov byť ten prínosný, a ne baliť to tu kvoli pár lidem. Aj ked občas nemusím mať pravdu, no nie?

Len nechápu jak môžeš odpovedať že som ta nepochopil když jsi odpisoval na dotaz ktorý jsi sám nepochopil,...

Stejnak nikdy nikto nepochopý myslenie toho druhého,...

[img=http://s32.postimg.org/wbwm6y9at/screenshot_208.png]http://s32.postimg.org/wbwm6y9at/screenshot_208.pn g[/img]
https://www.youtube.com/watch?v=ycrlpnq74tE&ab_cha nnel=FilipVorl%C3%AD%C4%8Dek

má avatara kida na čo zrejme je na houpačke, nick "chytrák" jak sobecky povrhne napísal by typické decko, ešte k tomu jeho argumenty sú, nepopisuju, a toto mi napíše, len si pozrite to video čo mi chytrak poslal, asi pochopíte čo je tu vadné,... fakt sa mi na toto nereagovať nedalo,... jako už fakt nevím kde hraničí intelektuál tochto jedinca, zrejme je ten čo snad už zajtra vymyslí neco, co bude najvätší skok pre ludstvo vo vývoji. To je už úroveň,... fakt už nevím, ale snad tento emotion vysvetlí presne to čo teraz budu delat:

[img=http://s16.cz.kingsage.gameforge.com/img/forum/smilies/dash.gif]http://s16.cz.kingsage.gameforge.com/img/forum/smi lies/dash.gif[/img]

on asi bežne pozeráva také videá, vlastne na youtube deti pozerajú zvyčajne deti, dospelých pozerajú dospelý a pod. Tý viac rozumný nepotrebujú pre živoť pozerať nič neobsahujúce videá iba nejakú pytomosť ktorou sa pak môžu ohánať kade tade. To mám toto za potreby čítať, kde sme? Načo vlastne vôbec reaguju -.-

áno ja jsem ten čo chytráka nechce videt ten čo kecá tu oblbováky len aby ho dostal do průžvihu, to mám strašne za potreby,... toto je typická úroveň celej této konverzace, fakt netuším či žijem na zemi. :-D

tohle je celé trapas, z oboch strán,... len nevím pre koho viac vyhovujúcejší,... :-(

• Urcite by nebylo naskodu se trochu uklidnit, 10 príspevku 5 z toho tvojich (jeste k tomu zcela mimo téma) a neustalych problému s nákym chytrákem, myslím ze na to není nikdo zvedavy, nejsi povinen na kazdy zvást co nekde vycetl na kinder hack fóru odpovídat a uvedomit si, ze neodpovedet je také forma odpovedi..

máš pravdu-- "ze neodpovedet je také forma odpovedi..", lenže občas tu tie edity nefunguju tak ja bych chtel, proto občas je toho zbytočne viac....

jinak nemyslím že riešim neco úplne mimo téma,... ale máš jinak pravdu.....
ostatne sú to pripomienky, a napsal som zde snad už úplne vše čo som chcel.

dakujem ti.

klidně se tady dohadujte, předhánějte, ale beze mě!

• Vic by me snad prekvapilo, kdyby jsi zustal, myslím ze nikoho normálního by to nekonecné dohadování nebavilo.
Myslím ze hodne dalsích lidí je na tom obdobne a prestávají sem chodit ze zcela identickych duvodu, jako tvuj. (nepocítaje ze v hodne prípadech nejaké dohadování prijde i kdyz je urcité vlákno vyreseno a tazatel je jiz dávna za 7 horama, toho si snad vsiml kazdy)

• Nevím jak to stebou synku bude, ale kuráz ti nechybel, tak jako trpelivost s idioty i kinder virtuálnímy odborníky pres HW, kterí samozdrejme vse ví lépe, protoze to cetli nebo jim to rekl kamarád.
* Nevím co je cíl místních Admins, kterí rozdávají BAN na pockání dokonce i osobne jsem si schytal jeden a to bez jakyhokoliv varování, protitom je zde sposta chytráku a idiotu co porusují pravidla denodene a ti jsou zde pestováni.

• Cert vi jestli to beres vázne nebo ne, skoda by to byla, to snad kazdy kdo sem chodí alespon kratsí dobu ví, ale majitelé tohoto webu si za to muzou samy (maji jiné preference), jestli opravdu jdes (snad jen na náky cas) tak se prijd zasmát, jak zdejsí IT virtualni teoretici zakládají 10 stránkové témata, protoze to nekde cetli s pokrikem né, já mam pravdu ! Mami Mami on on urazil !!..
/* Drzet te nebudu, ale byla by te skoda synku..

Korelacia idiotov napriec webom je cca rovnaka, ani my sa nemozeme ubranit ich prilivu a filtracii.
Rozhodnutie udelit ban je na kazdom opravnenom zvlast, vacsinou si do banov nesahame, takze udeleny ban uz zostava (dovolat sa da esta mailom) a nemame centralny system udelovania banov, je to silne individualne. Urcite sa bany nedavaju len tak z pleziru a na porusovanie pravidiel sa kazdy diva inak. Ja osobne povazujem ban az za krajne riesenie a udelil som ich za tie roky naozaj minimum.
Verim, ze M-Pol sa parkrat vyspi a zostane s nami, ono staci ignorovat blbcov a nepustat sa s nimi do slovnych subojov, nikam to totizto vacsinou nevedie.
M-Pol vlastne musi zostat, pretoze ked prisiel po par pokusov dat konkurencne zostavy som prestal sledovat vyvoj hw a dnes uz zdaleka nemam taky prehlad ako kedysi...a to vdaka nemu, pretoze som pochopil, ze je zbytocne stavat proti nemu nejaku protizostavu.;o).

Tohle nezmizi, dej si 14 dni dovolenou a pak se vrat, chybel bys tu. :-)

---

Na jednu stranu je super, ze dneska ma pristup k internetu opravdu kazdy, na druhou stranu diky tomu chodi do ruznych diskuzi lide, kteri jdou spis prudit nez, ze by neco chteli konkretniho. A Poradna je diky umisteni ve vyhledavaci jednoduse na rane. Proste ne vsichni lide jsou slusne vychovani a nekteri si chteji pohonit vlastni ego spis nez nekomu ucinne poradit. Stejne tak jsou tazatele, kteri prijdou polozi slusny dotaz a dostanou odpoved, pak jsou tazatele, kteri se sem jdou spis hadat nebo nedokazi polozit ani ten dotaz smysluplne a jeste cejti opravnenost, ze meli dostat ihned odpoved a kdyz ne, tak se rozciluji.
Nema cenu dal reagovat, kdyz das v odpovedi kvalitni sestavu, tak je na tazateli, aby se s tim porovnal a pokud pod to nekdo neco pripise, tak at si. Hledani muze pouzit kazdy tazatel a hned uvidi, kdo tu navrhnul kolik kvalitnich sestav nebo kolikrat dobre poradil.

---

Reseni v podobe smazani nevhodnych prispevku by si vyzadalo praci moderatoru na plny uvazek, to asi nelze od komunitniho projektu ocekavat. Stejne tak BANy se daji obejit, povinna registrace si myslim, ze taky nic neresi.
Jednoduse tohle se deje vsude a nemyslim, ze se s tim da neco delat. Jedine si sam dat pauzu, kdyz uz toho zacne bejt prilis. Ja to tak v minulosti uz resil a vzdycky jsem se pak zase vratil.

---

Vzkaz pro Mlocika: Ty si vem taky dovolenou, porad se tu dokola jen rozcilujes a co si tim asi pomuzes. Ze te tu urazi chytrak? No a co, me to taky onehda jeden lojza nandal, ze jsem se dovolil ho opakovane zeptat na typ jeho mobilu, kdyz chtel poradit. A vracel jsem mu to? Ne, proste jsem dal nereagoval, jedinne normalni reseni. Doporucuji vsem.