Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nápad na mobilní aplikaci (2)

Otevírám druhé vlákno, tady je odkaz na první.

Máte-li nápad na webovou či mobilní aplikaci, směle pište a já to zvážím. Pár návrhů už jsem realizoval, něco se řešilo tady, něco jinými způsoby.

Prozatím mám v plánu si napsat pro svou potřebu seznam státních svátků s informacemi, kdy je v obchodech otevřeno a kdy zavřeno; z hlavy to nevím a pořád dokola to hledám přes Google.
Pokud by se vám taková maličká aplikace hodila a máte nápad, co by měla obsahovat, dejte mi vědět.
Co se týká bratrů slováků: u vás je to tak, že všechny neděle a státní svátky (kromě dopoledne 24. 12.) jsou obchody zavřený? Čerpal jsem info z tohoto článku: Státní svátky na Slovensku

Čekám na vaše nápady :-)

Aplikácia čo spustí kameru keď sa mobil napája, a vypne keď sa prestane napájať (momentálne čo používam DashCam Travel: Kamera do Auta) funguje, ale nie je to ideálne a keď dlhšie nie je pripojené k WiFi tak to prestane fungovať a vyžaduje to Google Play.