Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nápad na mobilní aplikaci (2)

Otevírám druhé vlákno, tady je odkaz na první.

Máte-li nápad na webovou či mobilní aplikaci, směle pište a já to zvážím. Pár návrhů už jsem realizoval, něco se řešilo tady, něco jinými způsoby.

Prozatím mám v plánu si napsat pro svou potřebu seznam státních svátků s informacemi, kdy je v obchodech otevřeno a kdy zavřeno; z hlavy to nevím a pořád dokola to hledám přes Google.
Pokud by se vám taková maličká aplikace hodila a máte nápad, co by měla obsahovat, dejte mi vědět.
Co se týká bratrů slováků: u vás je to tak, že všechny neděle a státní svátky (kromě dopoledne 24. 12.) jsou obchody zavřený? Čerpal jsem info z tohoto článku: Státní svátky na Slovensku

Čekám na vaše nápady :-)

Sken síťových zařízení v síti. (Jejich Ip adresy, otevřené porty)
Aplikace pro šifrovaný chat a zprávy
Zdravá strava / jidelniček (aplikace pro sledování stravy)
Sdílení souborů mezi telefonem a PC
Sledovaní pozice osoby, vozidla (je-li dítě ve škole)
Aplikace pro psaní úkolů a poznámek.
Kalkulačka daně z příjmu
Quiz aplikace IT, obecné znalosti (s pořadím mezi všemi uživateli atd)
Systém zaměstnanců.
Systém správy knihoven.
Aplikace pro sledování výdaju/ kalkulačka výdajů (učit se šetrit).
Hlasovací systém.
Prekladač textu.
Spravce kontaktu ( + save / restore / cloud ..)
Správce pro stahování souboru (P2P).
Ovládání PC přes telefon.
Systém vzdáleného otevírání dveří, ovladani světka (chytré žarovky) a podobne.
Aplikace svítilna.
Aplikace na psaní poznámek.
Fitness Tracker.
Aplikace pro streamování hudby.
Doporučil bych ti se podivat a inspirovat treba zde : https://nevonprojects.com/project-ideas/android-project-ideas/

(3) Mobilní aplikace: evidence zakázek v mobilu, ruční výroba ze dřeva

Evidence je možná až honosnej název; v mobilu je prostě info o datu zakázky a jménu zákazníka a pak všechny rozměry dřeva (použitýho na výrobek - stůl, postel, plot, bedna, ...) a práce samotná a s tím související úkony nebo komponenty.

Nakonec, mrkněte se v případě zájmu na náhledy.

Aplikácia čo spustí kameru keď sa mobil napája, a vypne keď sa prestane napájať (momentálne čo používam DashCam Travel: Kamera do Auta) funguje, ale nie je to ideálne a keď dlhšie nie je pripojené k WiFi tak to prestane fungovať a vyžaduje to Google Play.